top of page

לטייל עם איילת

שמחים שנכנסתם לראות מה אני מציעה לכם על טיולים בגליל. הגליל הוא אזור עם קסם מיוחד שאין דומה לו - מפגש נופים ואנשים ממערב וממזרח, מקום בו יש עוצמה ושלווה כאחד, פסגות הרים, חורש ירוק, מעיינות, פרחים נדירים ושפע בעלי חיים משולבים בסיפור האנושי ובמארג תרבותי ייחודי. הגליל הוא אזור אשר חברו אליו דתות שונות, צורות התיישבות מגוונות, דעות רבות ומנוגדות ושכנות טובה אחת.

מגוון של טיולים ומפגשים גליליים עומדים לרשותכם:

  • טיולים למקומות עבודה.

  • טיולים קבוצות מאורגנות.

  • טיולים בהרשמה לציבור הרחב.

  • טיולים לגיל הזהב.

  • טיולים ואירועים משפחתיים (ימי הולדת, מפגשים ועוד).

  • טיולים פרטיים לזוגות ויחידים.

  • טיולים בהזמנה מיוחדת.

טיולי כפרים

בישול דבש.JPG

סיורים בכפרי הגליל הם חוויה יוצאת דופן. השונות בין דתות ותרבויות הדרות זו לצד זו יוצרות פסיפס מרתק ועשיר בעיצוב בתי התפילה (מוסלמים, נוצרים, דרוזים, צ'רקסים ומרונים) הפזורים ברחבי הגליל המערבי ובסיפורים המקומיים, בהיסטוריה ובתרבות הייחודית לכל אחת מהן. ההליכה בתוך סמטאות הציוריות באזורים העתיקים של הכפרים, מלוות במפגשים עם דמויות מרתקות, טעימות מתוקות וארוחות ביתיות אצל מבשלות נפלאות ואנינות טעם. מסלולי הטיולים הם בכפרים ג'וליס, בית ג'אן, ג'ת הגלילית, סמייה, חורפיש, פקיעין, פסוטה מעיליא, תרשיחא, כליל ועוד.

למידע נוסף >>

טיולים בצפת

קריית האומנים.JPG

סיורים בסמטאותיה של צפת הם חוויה לכל מטייל/ת. רובע האומנים המיתולוגי שיוסד בתחילת שנות החמישים על ידי שבעה אמנים צעירים ברוחם שהחליטו להשתקע בצפת, הוא חלק ממסלול העובר בסמטאות הרובע היהודי, בתי כנסת עתיקים וגלריות ססגוניות. הסיור מתובל בשפע סיפורים על מקובלי צפת, הרוח, הקבלה, שולחן ערוך , תעשיית הצמר המשגשגת ואומני קריית האומנים. ביקור באחד מבתי הכנסת העתיקים ו"מפגשים צפתיים", עם טעימות גבינות מקומיות, ארוחה במסעדה מקומית וגיחה ליער ברייה הסמוך, מותאם אישית לקבוצה או ליחידים לפי תחומי עניין, יכולת הליכה ותקציב.

למידע נוסף >>

טיולי גלריות ומוזיאונים

ספר תורה מוזיאון ברעם.JPG

טיול למוזיאונים וגלריות בגליל המערבי בישראל הוא חוויה מרתקת שמציעה לך להכיר את התרבות, ההיסטוריה והאמנות המקומית באזור זה. הגליל המערבי מציע מגוון רחב של אטרקציות תרבותיות ומבחר מוזיאונים וגלריות שאפשר לבקר בהם כולל את מוזיאון אוצורות בחומה בעכו, מוזיאון בר- דוד בברעם, הגלריה של ורדה יתום בסאסא, תערוכות במרכז האומנויות של מעלות, מוזיאון לוחמי הגיטאות, הסטודיו של קובי סיבוני, האטלייה של שמואל כץ ז"ל, אטליה שמי בכברי, האטלייה של אחמד כנאען בטמרה, גלריה מונו בכפר מסריק ועוד.

טיולים על גבול הצפון

מצפה הר אדיר 3.JPG

ככביש הצפון, הוא כביש רוחב בצפון מדינת ישראל, העובר ברובו לאורך גבול הצפון, קו הגבול הבינלאומי בין ישראל ולבנון.  המסלול לאורך חבל ארץ ירוק ומרתק בין הר אדיר לחוף אכזיב, הוא טיול המלווה את ההתיישבות העתיקה המכילה שרידי ישובים ביזנטיים, ישובי חומה ומגדל טרם הקמת המדינה ומושבי הצפון והעיירות הפיתוח שקמו מיד לאחר הקמתה. ביקור במוזיאונים, ישובים, בית עפיה המצויר, יצירות גרפיטי על חומת הגבול ואירוח ביתי עם ארוחות משובחות תוצרת בית מלוות בסיפור המפתיע של גבול הצפון וכביש הצפון.

למידע נוסף >>

טיולים בעכו

1280px-חומת_הים_המצודה_בעכו.jpg

הסיורים בסמטאות עכו העתיקה, הם מבחר מגוון של אפשרויות לבחירה החל מאולמות האבירים ותולדות עכו הצלבנית אל העיר העותמנית ושליטיה, התקופה המנדטורית וימינו אלו. למטייל ניתנת גישה אל המבנים המיוחדים של עכו והסיפורים המיוחדים להם- תצפיות מגגות, בתי כנסת, הליכה על החומות ובמנהרת הטמפלרים, החמאם הטורקי, השוק ואולמות האבירים. מבחר טעימות של מאפים, מתאבנים ומשקאות כמו גם ארוחה קלה או עשירה ניתנים לפי בחירה- מותאם אישית לכל קבוצה זוגות ויחידים לפי תחומי עניין, זמן ותקציב.

למידע נוסף >>

טבע גלילי

פרחים באכזיב.JPG

הגליל מכיל בתוכו עושר עצום של טבע. רום הגליל, הגליל העליון, הרי מירון, נחלים, מעיינות ואף חופי הים, מציעים מגוון עשיר של מסלולי טיולים ברמות קושי שונות המותאמות לקבוצות, משפחות, זוגות ואף בודדים. הליכה בחורש עשיר, נחלים והרים המלווים בהסברים על הגיאולוגיה, התכסית הצמחים הגדלים לאורך המסלול (צמחי מאכל, מרפא ופולקלור), מלמדים על העושר הקיים במרחב. העלייה אל תצפיות מרהיבות, היכרות עם אגדות ופולקלור מקומי מעניקה לטבע זווית ייחודית ומעניינת. המסלולים הכוללים בחלקם מעיינות מים זורמים והליכה בחורש הטבעי מותאמים לעונות וצרכי המטיילים.

למידע נוסף >>

טיול בעקבות הספר "ימי הכלולות של ג'ואנה"

איילת לאתר.jpg

הטיול בעקבות הספר ימי הכלולות של ג'ואנה הוא מסע מטלטל וחושני בארץ הגליל החושף את המטיילים אל נופיו הירוקים, אל ריחותיו העזים, אל קולותיו ואל טעמיו. שלושה מסלולים נקשרים אל  שלוש מתוך תשע הנשים המספרות כאן את סיפורן ומנהלות מערכות יחסים אוהבות וטעונות כאחת עם אדמת הגליל. הטיול פורש פסיפס נשי, המייצג את הרב-תרבותיות הישראלית והנשים בו כמו נתקבצו לספר את סיפורן האישי, שהוא גם הסיפור של כל אישה בעולם וגם הסיפור שלנו כחברה. הסיור מיועד לקהל בוגר ומתאים לקבוצות, משפחות וזוגות.

להזמנת טיול

whtsapp.png

תודה על שהזמנת

bottom of page